Son Haberler
Anasayfa / Sıfır Telefon Alan Yerler

Sıfır Telefon Alan Yerler

Sıfır Telefon Alan Yerler olarak insanlar nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankalara başvurmaktadır. Fakat banklardan olumsuz yanıt alınca nakit ihtiyaçlarını karşılamak için sıfır telefon alım satım işlemini yapmaktadır. Bizlerde bu konuda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Nasıl yardımcı oluyorsunuz diye soracak olursanız. Bizler Turkcell, Türk Telekom, Vodofone, Evkur, Evshop, Senet Sepet gibi mağazalardan aldığınız sıfır telefonlarınızı alıyoruz. Anında en yüksek fiyat garantisi ile nakit olarak satın almaktayız.

Sıfır Telefon Alan Yerler
Sıfır Telefon Alan Yerler

Sıfır Telefon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize sıfır telefonlarınızı nasıl fiyat bilgisi verdiğimizi. Alım işlemini nasıl gerçekleştirdiğimizi siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Örneğin Turkcell’den hattınızın üzerine İphone 11 cep telefonu alıp nakit ihtiyacınızı karşılamak istiyorsunuz. İphone 11 Turkcel’de nakit satış fiyatı 7400 tl fakat bizim gibi işletmelerden bizler sıfır kapalı kutu iphone 11 telefonu 7050 tl’den satmaktayız. Ama sizler Turkcel’den taksitle aldığınız için bu fiyat sizlere 7900 tl’ye kadar çıkmaktadır. Bizler 7050 tl’ye sattığımız bir ürünü 200- 250 tl gibi bir kar koyduğumuz için 6800 tl’den alabilmekteyiz. Onun için lütfen Apple’de şu fiyat diye bizlere isyan etmeyin. Çünkü onlar büyük köklü firmalar olduğu için bizlerden daha yüksek fiyatlara satmaktadırlar.

Kapalı Kutu Telefon Alan Yerler

Kapalı Kutu Telefon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo, Casper, Vestel, Realme, Tcl, Reeder, One Plus, Alcatel olan. Tüm marka ve model Sıfır telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Satmak istediğiniz kapalı kutu telefonlarınızın modelini ve fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler anında fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde satın alma işlemini gerçekleştirmekteyiz.

kapalı kutu telefon alan yerler
kapalı kutu telefon alan yerler

Kapalı Kutu Telefon Alan Yerler olarak satın alma işlemini nasıl gerçekleştirdiğimizi siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Satın alma işlemini verdiğimiz fiyat teklifi kabul ettiğiniz takdirde bulunduğunuz konuma gelerek. Yada Şubelerimizin bulunduğu Bakırköy, Topkapı, Bayrampaşa, Maltepe, Kartal gibi şubelerimize gelebilirsiniz. Gelerek en yüksek fiyat garantisi ile satabilirsiniz.

Sıfır Telefon Satmak İstiyorum

Sıfır Telefon Satmak İstiyorum, Sıfır Telefon Nereye Satabilirim, Sıfır Telefon Kimler Alır, Sıfır Telefon Kime Satabilirim, Sıfır Telefon Ne kadara satabilirim, 0 Telefon Alan Yerler, Kapalı Kutu Telefon Satmak istiyorsanız tam adresine geldiniz. Bizler Berol elektronik olarak siz değerli müşterilerimize en yüksek fiyat garantisi vermekteyiz.

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın