Son Haberler
Anasayfa / İphone / İphone Alan Yerler

İphone Alan Yerler

İphone Alan Yerler olarak bilinen firmamız Apple marka telefonlarınızı ister ikinci el olsun isterse sıfır olsun anında en yüksek fiyat garantisi ile nakit olarak satın almaktayız. Berol elektronik olarak satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır kapalı kutu satmak istediğiniz iphone cep telefonlarınızın fotoğraflarını ve modelini bizlere whatsapp üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler telefonlarınızı inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde ortak bir noktada buluşarak ya da Bakırköy, Maltepe, Bayrampaşa da bulunan şubelerimize gelerek iphone marka telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile nakit paraya çevirebilirsiniz.

iphone alan yerler
iphone sat

İphone Alan Yerler olarak her model iphone telefonlarınızı satın almaktayız. Fakat güncelleme gelmeyen yani İphone 4s, İphone 5s gibi telefonlarınızı ne yazık ki nakit paraya çevirememekteyiz. Sebebi ise artık bu modelleri satamadığımız ve ürünlere güncelleme gelmediği için alım ve satımını yapamamaktayız.

İkinci El İphone Alan Yerler

İkinci El İphone Alan Yerler olarak her model ikinci el iphone cep telefonlarınızı satın almaktayız. Berol Elektronik olarak ikinci el iphone telefonları satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize maddeler halinde açıklamak isteriz

  • Kutusu ve Faturasının olması gerekmektedir.
  • Fatura Sahibinin İkinci El Telefon satmak isteyen müşterimize ait olması gerekmektedir.
  • Daha önceden tamir ve onarım görmemiş gerekmektedir
  • Kozmetik olarak çok yıpranmamış, Çalışmayan bir aksamının olmaması gerekmektedir. Önceden sıvı teması olmaması gerekmektedir.

Berol Elektronik olarak yukarıda yazdığımız kriterler uymadığı sürece ne yazık ki telefonlarınızı satın alamamaktayız. Bizlerden fiyat bilgisi almadan ikinci el telefonlarınızı satmayın. Daha sonradan pişman olmayın. Çünkü Berol Elektronik olarak En yüksek fiyat bilgisi vermekteyiz. Çünkü Hakkımızda bilmek istediklerinizi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz.

iphone satmak istiyorum
iphone satmak istiyorum

Sıfır İphone Alan Yerler

Sıfır İphone Alan Yerler olarak Turkcell,Vodofone,Türk Telekom,Evkur gibi mağazalardan aldığınız sıfır iphone telefonlarınızı değerinde nakit paraya çevirmekteyiz. İphone telefonlarınızı satmadan önce mutlaka 0532 645 94 34 numaraları telefonumuzu arayarak fiyat bilgisi alın. Daha sonrada pişman olmayın. Bizler sosyal medyadan takip edebilirsiniz. https://www.instagram.com/bakirkoycepstore/

İphone Satmak İstiyorum

İphone Satmak İstiyorum, İphone Sat, İphone Nereye Satabilirim diyorsanız tam adresine gelmiş bulunmaktasınız. Çünkü bizler Berol Elektronik olarak siz değerli müşterilerimizin iphone marka cep telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile nakit olarak satın almaktayız. Lütfen bizlere danışmadan telefonlarınızı satmayın.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın