Son Haberler
Anasayfa / İphone / İphone 11 Alan Yerler

İphone 11 Alan Yerler

İphone 11 Alan Yerler olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde bulunan siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu iphone 11 marka telefonlarınızın anında en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır kapalı kutu iphone 11 telefonlarınızın fotoğraflarını Whatsapp üzerinden bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler telefonlarınızı inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Sonra Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde ortak bir noktada buluşarak yada mağazamıza gelerek elinizde bulunan iphone 11 marka telefonlarınızı satabilirsiniz. İphone 11 Alan Yerler olarak 64, 128 ve 256 GB İphone telefonlarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz.

iphone 11 alan yerler
iphone 11 alanlar

İkinci El İphone 11 Alan Yerler

İkinci El İphone 11 Alan Yerler olarak ikinci el iphone 11 telefonlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususlar siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. İkinci el iphone 11 alırken ekran kontrolleri yapmaktayız. Kamera ve hopörler testlerini yapmaktayız. Çünkü Tamir görüp görmediğini kontrol etmekteyiz. Kutusuz ve faturasız ikinci el iphone 11 telefonları ne yazık satın almamaktayız. Ürünün kontrollerini yaptıktan sonra en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Bizlere danışmadan asla ve asla ikinci el iphone 11 telefonlarınızı satmayın.

ikinci el iphone 11 alan yerler

Sıfır İphone 11 Alan Yerler

Sıfır İphone 11 Alan Yerler olarak Turkcell, ,Türk Telekom, Vodofone, Evshop, Evkur, Senet Sepet gibi mağazalardan aldığınız sıfır kapalı kutu telefonlarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Telefonlarınızı satmadan önce mutlaka bizlerden fiyat bilgisi alın. Bizler sıfır telefon satın alırken dikkat ettiğimiz husus fatura sahibinin ile birlikte cihazı satın almaktayız. Teyzemin adına, dayımın adına, amcamın adına, babamın adına ama gibi durumlarda satın almıyoruz. Lütfen en baştan söylemenizi rica ediyorum.

Sıfır İphone 11 Alan Yerler

İphone 11 Satmak İstiyorum

İphone 11 Satmak İstiyorum, İphone 11 Nereye Satabilirim, İphone 11 kimler alır, İphone 11 kaç para yapar, iphone 11 ne kadar eder, iphone 11 sat, iphone 11 kime satabilirim, iphone 11 nasıl satabilirim gibi sormak istediğiniz tüm sorularınızı bizleri arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Unutmayın ki siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Bizlere danışmadan asla ve asla telefonlarınızı satmayın. Daha sonradan pişman olmayın.

Bizler Berol Elektronik olarak siz değerli müşterilerimizin tüm marka ve model telefonlarınızı, Tabletlerinizi, Bilgisayarlarınızı, Oyun Konsollarınızı, Televizyonlarınızı ve Fotoğraf Makinelerinizi en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Ancak Firmamız 2014 yılından bu yana Elektronik eşya üzerine siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Berol Elektronik olarak bizim önceliğimiz müşteri memnuniyeti işimizi severek yapmaya devam edeceğiz. Bizler Elektronik ürünleri satın alırken çok titiz bir çalışma göstermekteyiz. Çünkü bu ürünlerin satımı işe başka müşterilerimize olacağa için. Elimizden geldiği kadarıyla çok temiz ürünler alım ve satım işlemi yapmaya özen göstermekteyiz. Bizler istanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Hakkında admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın