Son Haberler
Anasayfa / Avcılar Sıfır Telefon Alan Yerler

Avcılar Sıfır Telefon Alan Yerler

Avcılar Sıfır Telefon Alan Yerler olarak siz değerli avcılar bölgesinde çalışan yada yaşayan siz değerli müşterilerimize Sıfır kapalı kutu telefon alım satım hizmeti vermekteyiz. Satmak istediğiniz sıfır telefonlarınızın modellerini ve fotoğraflarını gönderin. Yada bizleri arayarak ve Whatsapp üzerinde yazarak anında fiyat bilgisi alabilirsiniz. Bizler Avcılar bölgesinde 4 senedir hizmet vermekteyiz. Çünkü Bizler tüm marka ve model sıfır telefonlarınızı anında nakit paraya çevirmekteyiz. Avcılar‘ın tüm mahallerinden satın almaktayız. Sıfır Telefonlarınızı satmadan önce mutlaka bizlerden fiyat bilgisi alın. Çünkü sıfır telefonlarınız değerinden aşağı fiyata satmayın. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız.

avcılar sıfır telefon alan yerler
avcılar sıfır telefon alan yerler

Avcılar Sıfır Telefon Alan Yerler olarak Evkur, Evshop, Senet Sepet, Vodofone, Turkcell, Türk Telekom gibi mağazalardan aldığınız sıfır kapalı kutu telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Satın alma işlemini nasıl gerçekleştirdiğimizi sizlere açıklayalım. Ama Satın aldığınız sıfır telefonunuzun modelini bizlere söyleyin. Bizler sizlere anında fiyat bilgisi verelim. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde ortak bir nokta buluşarak yada mağazamıza gelerek elinizde bulunan sıfır telefonlarınızı satabilirsiniz. Ama bizler sıfır telefonları satın alırken en yüksek fiyat teklifini sizlere sunmaktayız.

Avcılar Kapalı Kutu Telefon Alan Yerler

Avcılar Kapalı Kutu Telefon Alan Yerler olarak kapalı kutu telefonlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlarımız mevcuttur. Önce Bu hususları maddeler halinde sizlerle paylaşmak isteriz.

 • Fatura Sahibi sizin olmanız gerekmektedir.
 • Dış kutusunun herhangi bir zarar görmemiş olması gerekmektedir.
 • Kutusu açılmış cihazlarda fiyat farklılıkları olmaktadır.
 • Satış Sözleşmesi Yapmaktayız. Bu ürünü firmamıza sattığınıza dair.
Avcılar kapalı kutu telefon alan yerler
Avcılar kapalı kutu telefon alan yerler

Avcılar Kapalı Kutu Telefon Alan Yerler olarak yukarıda paylaştığımız yazı ile tutuyorsa tüm sıfır kapalı kutu telefonlarınızı nakit paraya çevirmekteyiz. Çünkü olası bir durumda iki taraf da mağdur olmaması adına bunlara dikkat etmekteyiz. Apple( İphone), Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo, Reelme, Casper, Reeder, Vestel, Tcl, Alcatel, One Plus, Asus marka ve model tüm sıfır telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

Avcılar Sıfır Telefon Satmak İstiyorum

Avcılar Sıfır Telefon Satmak İstiyorum, Avcılar Sıfır Telefon Nereye Satabilirim, Avcılar Sıfır Telefon Kimler Alır, Avcılar Sıfır Telefon Kime Satabilirim, Avcılar Sıfır Telefon Ne kadara satabilirim, Avcılar 0 Telefon Alan Yerler, Avcılar Kapalı Kutu Telefon Satmak istiyorsanız tam adresine geldiniz. Bizler Berol elektronik olarak siz değerli müşterilerimize en yüksek fiyat garantisi vermekteyiz.

Avcılar Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

 1. AMBARLI MAHALLESİ
 2. CİHANGİR MAHALLESİ
 3. DENİZKÖŞKLER MAHALLESİ
 4. FİRUZKÖY MAHALLESİ
 5. GÜMÜŞPALA MAHALLESİ
 6. MERKEZ MAHALLESİ
 7. MUSTAFA KEMALPAŞA MAHALLESİ
 8. TAHTAKALE MAHALLESİ
 9. ÜNİVERSİTE MAHALLESİ
 10. YEŞİLKENT MAHALLESİ

yukarıda yazdığımız mahallelere verdiğimiz fiyat teklifi bizler kurtardığı takdirde adresinize kadar gelerek en yüksek fiyat garantisi ile sıfır kapalı kutu telefonlarınızı satın almaktayız. Ama asla Unutmayın ki siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Önce Lütfen bizlere danışmadan asla ve asla sıfır telefonlarınızı satmayın.Daha sonradan pişman olmayın. Bu Piyasada sıfır telefon alım satım işlemi yapan bir çok firma vardır. Fakat bizleri diğer firmalardan ayıran en büyük özellik diğer firmalara göre en yüksek fiyattan satın almaktayız.

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın