Bizler İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren bir firmayız. İphone Alan Yerler olarak bizler İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde müşterilerimizin hizmetine koşmaktayız. Bizler siz değerli müşterilerimizin İkinci el ve Sıfır kapalı kutu İphone marka telefonlarınızı en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz iphone marka telefonlarınızın fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler fotoğrafları görüp inceledikten sonra siz değerli müşterilerimize bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyatları kabul ettiğiniz takdirde siz değerli müşterilerimizden konum istemekteyiz. Konum geldikten sonra 30 dakika içerisinde siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma gelerek nakit olarak satın almaktayız. İphone Alan Yerler olarak bizlere ulaşmak artık çok daha kolay 0532 645 94 34 no’lu telefonumuzu arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Firmamızın Ana Merkezi İstanbul’un Bakırköy ilçesinde bulunmaktadır. Şubelerimiz ise Maltepe, Kadıköy, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Topkapı, Beylikdüzü olmak üzere şubelerimiz bulunmaktadır. Berol İletişim olarak Berol Ltd firması olarak 30 senedir Bakırköy’de bir çok alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bizler için herşeyden önemlisi güvenilir ve kaliteli bir hizmet almaları için uğraşmaktayız. İphone Alan Yerler olarak bizlere danışmadan asla ve asla İphone marka telefonlarınızı satmayın.

iphone alan yerler
iphone alan yerler

İkinci El İphone Alan Yerler

Firmamız Sıfır telefon yanında ikinci el iphone marka telefonlarıda nakit olarak satın almaktayız. İkinci el iphone telefon satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. İkinci El İphone Alan Yerler olarak ikinci el ürün alırken ekran kontrolleri yapmaktayız, batarya kontrolleri yapmaktayız, kutusu ve faturası kontrolleri yapmaktayız, daha önceden tamir görüp görmediğine bakarak ona göre satın almaktayız. Eğer cihaz yaptığımız testlerden geçtiği takdirde satın alma işlemini yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin ürünlerini değerinde nakit olarak satın almaktayız. Her model İphone cihazı satın almaktayız. Bizlere danışmadan asla ve asla ikinci el iphone marka telefonlarınızı satmayın derim.

İphone Satmak İstiyorum
İphone Satmak İstiyorum

İphone Satmak İstiyorum

İphone Satmak İstiyorum, İphone Nereye Satabilirim, İphone Kimler Alır, İphone ne kadar eder, iphone satma, iphone sat, iphone alanlar,iphone satın alan yerler olarak bizlere sormak istediğiniz tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız.

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın
Telefon Satmak İçin Mesaj Atın whatsapp