Huawei Telefon Alan Yerler olarak siz değerli Huawei Telefon kullanıcılarının ikinci el ve sıfır kapalı kutu Android telefonlarınızı en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Elinizde bulunan Huawei Telefonlarını nasıl satabilirim diye düşünüyorsanız bunu siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Huawei Telefon Alan Yerler olarak 0532 645 94 34 no’lu telefonumuzu arayarak yada Whatsapp üzerinden bizlere telefon modelinizi belirtebilirsiniz. Berol elektronik olarak verdiğimiz fiyatı kabul ettiğiniz takdirde bizler siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma gelerek adresiniz nakit olarak satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimiz için üç seçeneğimiz mevcuttur. İsterseniz siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma gelerek. Dilerseniz ortak bir noktada buluşup satın almaktayız. İsterseniz de Bakırköy’deki mağazamıza gelip elinizde bulunan Huawei Telefonlarınızı satabilirsiniz.

Huawei Telefon Alan Yerler
Huawei Telefon Alan Yerler

İkinci El Huawei Telefon Alan Yerler

İkinci El Huawei Telefon Alan Yerler olarak ikinci el Huawei telefonlarınızı alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususları siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Cihazın kutusu, faturası ve aksesuarları var ise, garanti durumuna göre, temizlik oranına göre, tamir görüp görmemiş durumuna bakarak, Cihazınız arızasının olup olmadığına bakarak fiyat bilgisi vermekteyiz. Bu kontrolleri yaptıktan sonra siz değerli müşterilerimizin ikinci el Huawei telefonlarınızı değerinde almaktayız. İkinci El Huawei Telefon Alan Yerler olarak tüm Huawei model telefonları en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız.

Örnek vermek gerekirse Samsung Galaxy Note 10 telefonunuz var 20 ay garantisi var ise 5700 tl’den alırken 7 ay garantisi kalmış cihazı 5300 tl’den almaktayız.Kutusu ve faturası yok ise yüksek model olan cihazlardan satın almamaktayız. Bir arızası sıkıntısı var ise Samsung’dan tamir ücreti alıp ona göre fiyatta düşüş yaşanmaktadır. Kozmetik olarak temizliğine baktığımız zaman temizlik durumuna göre 300-500 tl arası fiyattan düşüş olur. Huawei Telefon Alan Yerler olarak bunları sizlerle paylaşmak isterim.

Sıfır Huawei Telefon Alan Yerler

Sıfır Huawei Telefon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin Sıfır kapalı kutu Telefonlarınızı en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Evkur, Evshop, Turkcell, Vodofone,Türk Telekom gibi mağazalarda aldığınız Sıfır kapalı kutu telefonlarınızı en yüksek fiyatlardan satın almaktayız. Ödeme işleminizi ister nakit olarak isterse havale olarak ödemeyi gerçekleştirmekteyiz. Sıfır Telefon Alan Yerler olarak sizlere İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz.

Huawei Telefon Satmak İstiyorum

Huawei Telefon Satmak İstiyorum, Huawei Telefon Nereye Satabilirim, Huawei Telefon Kimler Alır, Huawei Telefon Alanlar, Huawei Telefon Satın Alan Yerler, Huawei Telefon Kime Satabilirim, Huawei Telefon Kaç Para yapar, Huawei Telefon Ne Kadar Eder olarak siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Bizlere danışmadan asla ve asla ve telefonlarınızı satmayın. Bizler Berol Elektronik İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Satmak istediğiniz Huawei Telefon modeller, bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Bizlere danışmadan Telefonlarınızı satmayın.

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın
Telefon Satmak İçin Mesaj Atın whatsapp