Beylikdüzü Telefon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu telefonlarınızı değerinde nakit olarak satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el ve sıfır telefonlarınızın fotoğraflarını ve özelliklerini bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Kozmetik olarak temizliğine, kutusunun ve faturasının olup olmamasına, daha önceden tamir görüp görmediğine göre fiyat tekliflerimiz değişmektedir. Bizler Beylikdüzü’nüntüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimizin ikinci el ve sıfır kapalı kutu telefonlarınızı en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın alalım. Beylikdüzü Telefon Alan Yerler olarak Apple, Samsung, Huawei, Oppo, Xiaomi, LG, Casper, Reelme, OnePlus olmak üzere tüm modellerini en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız.

Beylikdüzü Telefon Alan Yerler
Beylikdüzü Telefon Alan Yerler

Beylikdüzü İkinci El Telefon Alan Yerler

Beylikdüzü İkinci El Telefon alan yerler olarak siz değerli müşterilerimizin İkinci El Telefonları en yüksek fiyattan satın almaktayız. 2.El Cep telefonu satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar vardır. Bu hususlardan bazıları ürünün kutusu fatura olması gerekmektedir. Satmak istediğiniz cep telefonunuzun fotoğraflarını ve modelini bizlere whatsapp yoluyla bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. 2.el cep telefonlarına neye göre fiyat veriyorsunuz diye soracak olursanız cevaplarını maddeler halinde siz değerli müşterilerimize sıralayacağız .

2.El Cep Telefonlarına Neye Göre Fiyat Verilir.

  1. Cep telefonun kozmetik olarak temizliğine göre
  2. Garanti süresine göre
  3. Kutusunun faturasının ve aksesuarlarının olup olmadığına
  4. Tamir görüp görmediğine göre fiyat vermekteyiz.
Beylikdüzü İkinci El Telefon Alan Yerler
Beylikdüzü İkinci El Telefon Alan Yerler

Beylikdüzü Sıfır Telefon Alan Yerler

Beylikdüzü Sıfır Telefon Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin hattınızın üzerine aldığınıza yada senetle aldığınız sıfır kapalı kutu telefonlarınızı en yüksek fiyatlardan nakit olarak satın almaktayız. Satın almak istediğiniz sıfır kapalı kutu telefonunuzun modelini bizlere belirtin siz değerli müşterilerimize alabileceğimiz maksimum fiyat teklifini sunalım ve adresinize kadar gelerek en yüksek fiyatlardan satın alalım. Beylikdüzü Sıfır Telefon Alan Yerler olarak Evkur, Evshop, Senet Sepet yada Turkcell, Türk Telekom, Vodofone gibi mağazalardan aldığınız her marka ve model telefonlarınızı en yüksek fiyatlardan satın alalım.

Beylikdüzü Sıfır Telefon Alan Yerler
Beylikdüzü Sıfır Telefon Alan Yerler

Beylikdüzü Telefon Satmak İstiyorum

Beylikdüzü Telefon Satmak İstiyorum, Beylikdüzü Telefon Nereye Satabilirim, Beylikdüzü Telefon Kimler Alır, Beylikdüzü Telefonu kime satabilirim, Beylikdüzü Değerinde Telefon Alan Yerler, Beylikdüzü Telefoncu, Beylikdüzü Telefon Alanlar olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Berol Elektronik olarak sizlere 10 senedir Cep telefonu üzerine hizmet vermekteyiz. 

Call Now ButtonTelefon Satmak İçin Arayın
Telefon Satmak İçin Mesaj Atın whatsapp